Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - seria słuchawek O'Neill (6.12.2010)

Philips wprowadził do sprzedaży serię słuchawek opracowanych we współpracy z firmą O'Neill, znaną głównie z rynku produktów do uprawiania surfingu. Słuchawki tej serii mają zapewniać długotrwałą odporność na różne warunki oraz wysoki komfort. Wyczynowi sportowcy związani z O'Neill uczestniczą w promocji słuchawek.

Słuchawki Stretch (cena 399 złotych, dwa warianty wykończenia) to najbardziej zaawansowany model nowej linii. Są one odporne na nacisk oraz uderzenia i zapewniają wytrzymałość, nie tracąc przy tym na elastyczności. Pałąk wykonano z nylonu TR55. Słuchawki mają w pałąku system automatycznego dopasowania do głowy. Kabel połączeniowy wybrano tak by ograniczyć możliwość jego splątania, a konektory są wzmocnione. W sytuacjach awaryjnych, pod wpływem dużego obciążenia kabel jest rozłączany. Są to dynamiczne słuchawki typu otwartego, z neodymowym magnesem i mylarową kopułkową membraną. Ich impedancja wynosi 32 omy.

Słuchawki Snug (cena 239 złotych, cztery warianty wykończenia) to dynamiczne słuchawki typu zamkniętego, z neodymowym magnesem i mylarową kopułkową membraną. Ich impedancja wynosi 32 omy. Słuchawki te mogą być składane. Kabel połączeniowy wybrano tak be ograniczyć możliwość jego splątania, a konektory są wzmocnione. W sytuacjach awaryjnych, pod wpływem dużego obciążenia kabel jest rozłączany.

Słuchawki Specked (cena 119 złotych, sześć wariantów wykończenia) to słuchawki douszne, z neodymowym magnesem i mylarową 8,6-milimetrową membraną. Ich impedancja wynosi 16 omów. Kabel połączeniowy wybrano tak by ograniczyć możliwość jego splątania, a konektory są wzmocnione. Trzy rozmiary wymiennych wkładek pozwalają dopasować słuchawki do uszu.

[zdjęcie słuchawek Philips O'Neill Stretch]
[zdjęcie słuchawek Philips O'Neill Specked]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl