Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HARMAN KARDON - stacja dokująca Go+Play Micro (6.12.2010)

Kilka tygodni temu do sprzedaży weszła stacja dokująca do iPoda/iPhone-a, Harman Kardon Go+Play Micro. Jej zalecana cena detaliczna to 1.299 złotych. Nowa stacja jest pokrewna do starszego modelu Go+Play. W przeciwieństwie do większości innych stacji dokujących Go+Play Micro pozwala na uzyskanie wyższych poziomów głośności. Mimo większych gabarytów jest to urządzenie przenośne, wyposażone w odpowiedni pałąk.

W Go+Play Micro zastosowano cztery głośniki Odyssey i jeden basowy głośnik Atlas. Moc wbudowanych wzmacniaczy to 30W dla głośnika basowego i 2x15 dla pozostałych głośników. Zdjęcia czy filmy z iPoda/iPhone-a na telewizor można przesłać z Go+Play Micro za pomocą kompozytowego złącza wideo. Stacja może być zasilana bezpośrednio z sieci lub z baterii. Na wyposażeniu jest pilot zdalnego sterowania pozwalający na obsługę z odległości 4,5m. Możliwa jest synchronizacja z iTunes przez gniazdo USB. Do dyspozycji jest też pomocnicze wejście 3,5 mm mini-jack stereo.

Do zasilania bateryjnego potrzebne jest 8 baterii C. Baterie wystarczają na odtwarzanie muzyki do 22 godzin. Wymiary urządzenia (dł. szer. wys.) to 500 x 230 x 240 mm.

[zdjęcie stacji dokującej Harman Kardon Go+Play Micro]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl