Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - nowe przewody HDMI (3.12.2010)

Firma Sony wprowadziła ostatnio na rynek gamę nowych przewodów HDMI. Nowe przewody HDMI pozwlają na odtwarzanię Full HD 3D i dźwięku wielokanalowego. Jako pierwsze kable w ofercie Sony nowe modele zapewniają także pełną zgodność z najnowszymi rozwiązaniami, takimi jak łączenie się z siecią Ethernet przez HDMI.Kable obsługują też zwrotny kanał audio (ARC). W zależności od modelu nowe kable mają od 1 do 10 m długości. Duża szybkość transmisji pozwala także na zwiększenie obsługiwanych rozdzielczości do poziomu 4 tysięcy punktów rozdzilczosci w poziomie (4K). Taki standard jest wykorzystywany w nowoczesnych salach kinowych i zapewnia 4-krotnie więcej informacji o obrazie niż format HD 1080.

Złącza kabli pokryte 24 karatowym złotem. Nowa konstrukcja wtyku ułatwia odróżnienie jego góry i spodu, co upraszcza instalację.

DLC-HE**HF to przewód HDMI high-speed o wysokiej jakości, ma płaski przekrój kabla i wykorzystuje żyły z miedzi beztlenowej. Dostępny jest w długościach 1m, 2m, 3m, 5m i 10m.
DLC-HE**H to przewód HDMI z łamanym poziomo złączem, dostępny w długościach 1m, 2m.
DLC-HE**V to przewód HDMI z łamanym pionowo złączem, dostępny w długościach 1m, 2m.
DLC-HE**P to standardowy przewód HDMI ogólnego przeznaczenia, dostępny w długościach 1m, 2m, 3m i 5m.
DLC-HEM** to przewód HDMI z minizłączem typu C, dostępny w długościach 1,5m i 3m. Przewód z minizłączem typu C, pasuje do kamer Handycam oraz aparatów alpha i Bloggie z portem HDMI.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl