Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSE - bumbox M-26RD z obsługą MP3 (2.12.2010)

Muse, francuska marka sprzętu audio-wideo dodała do oferty tzw. bumbox M-26RD. Urządzenia pozwala na odtwarzanie muzyki z płyt CD, CD-R, CD-RW. Atutem modelu M-26RD jest możliwość podłączenia odtwarzacza MP3 za pomocą złącza USB. Muse M-26RD ma tuner FM/MW PLL oraz wysuwaną, teleskopową antenę.

Bumbox ma nieregularny kształt elipsy z mocno wyeksponowaną, wysuniętą częścią frontową. Z przodu urządzenia znajduje się okrągły panel nawigacyjny z centralnie położonym wyświetlaczem LCD oraz przyciskami funkcyjnymi. Model M-26RD umożliwia odtwarzanie według wprowadzonego programu oraz odtwarzanie w trybie losowym. Za pomocą wbudowanego gniazda USB można podłączyć przenośny dysk pamięci lub odtwarzacz MP3. Na obudowie urządzenia znajduje się również gniazdo przeznaczone do podłączenia słuchawek.

Możliwe jest zasilanie sprzętu z sieci lub też zasilanie bateryjne. Producent oferuje dwie wersje kolorystyczne obudowy, młodzieżową, biało zieloną RDW i klasyczną, czarną z akcentami brązu. Wymiary urządzenia to 158 x 247 x 310mm. Masa wynosi 1,85kg.

[zdjęcie bumboxa Muse M-26RD]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl