Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSE - mikro wieża M-62DM (1.12.2010)

Muse, francuska marka sprzętu audio-video specjalizująca sią w sprzęcie klasy podstawowej, zaprezentowała w ostatnich tygodniach mikro system wyposażony w parę dwudrożnych 10-watowych kolumn, odtwarzacz DVD, cyfrowy tuner FM, a także możliwość odtwarzania plików z pamięci/dysków podłączonych przez USB. Cena tego modelu to 347 złotych.

M-62DM jest urządzeniem obsługuje większość popularnych formatów. Można odtwarzać płyty formatów DVD i CD (DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, CD, CD-R/RW), pliki MP3, JPEG oraz Divx. Zakres działania urządzenia pozwala na pracę w trybie PAL, NTSC oraz Auto TV. Programator tunera oferuje możliwość cyfrowego zapamiętania sześćdziesięciu częstotliwości. M-62DM ma wymiary 212 x 235 x 160 mm. Z przodu urządzenia znajduje się czytelny, fluorescencyjny wyświetlacz pokazujący informacje na temat odtwarzanych plików oraz panel nawigacyjny z przyciskami odpowiadającymi za poszczególne funkcje odtwarzacza.

Oprócz gniazda USB M-62DM gniazdo wideo out, złącza Scart oraz cyfrowe wyjście audio. W zestawie znajduje się pilot.

[zdjęcie mikro systemu Muse M-62DM]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl