Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JBL - stacje dokujące OnStage IV i OnStage Micro III (8.11.2010)

JBL wprowadza na rynek dwie nowe stacje dokujące serii On Stage. Modele te wchodzą do sprzedaży w Polsce w bieżącym miesiącu. Obie stacje współpracują z telefonami iPhone oraz odtwarzaczami iPod, a także z innymi źródłami sygnału audio. W stacjach zastosowano głośniki Odyssey. Stacje wyposażone w pilota pozwalającego zdalnie sterować urządzeniami z odległości do 4,5 metra. Stacje są produkowane w dwóch kolorach: czarnym i białym. Można je podłączyć do komputera przez złącze USB i zsynchronizować iPoda/iPhone-a z iTunes. Poprzez wejście mini-jack można podłączyć inne źródła sygnału. Stacje ładują też podłączone do nich odtwarzacze/telefony Apple.

Stacje wykorzystują kilka firmowych technologii do poprawy brzmienia i funkcjonalności. Zastosowano port bass reflexu nazwany przez JBL mianem Slipstream. AEMS (Advanced Energy Management System - Zaawansowany System Zarządzania Energią) dba o energooszczędność i wydłużanie pracy z baterii. Stacje dokujące przechodzą w tryb czuwania, kiedy nie dociera do nich sygnał. System budzi się przy dotknięciu, wracając automatycznie do uprzednio ustawionego poziomu głośności. COE (Computer-Optimised Equalisation - Korekcja Optymalizowana Komputerowo) to korektor dźwięku, który ma poprawiać efekt stereo. OCT (Optimised Compression Topology - Zoptymalizowana Kompresja) to technika kompresji, która zapewnia czyste brzmienie na wysokim poziomie głośności.

Większa stacja JBL On Stage IV (cena 619 zł) ma cztery przetworniki Odyssey. Do jej zasilania można wykorzystać 6 baterii AA lub zewnętrzny zasilacz podający napięcie stałe.

Mniejsza stacja JBL On Stage Micro III (cena 499 zł) ma dwa głośniki Odyssey. Do zasilania można wykorzystać 4 baterie AA lub zewnętrzny zasilacz podający napięcie stałe.

[zdjęcie stacji dokującej JBL OnStage IV]
[zdjęcie stacji dokującej JBL OnStage Micro III]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl