Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HARMAN KARDON - systemy kina domowego serii BDS (8.11.2010)

Harman Kardon zaprezentował ostatnio trzy nowe systemy audio-wideo. Poszczególne modele wchodzą do sprzedaży w Polsce pomiędzy paździerikiem a grudniem.

Pierwszy w kolejności chronologicznej to BDS800 (cena 6.700 zł). Powstał on na bazie wyróżnionego nagrodą EISA systemu głośników kina domowego Harman Kardon HKTS60BQ. BDS800 składa się z jednostki centralnej i zestawu głośników 5.1. Jednostka centralna zawiera odtwarzacz Blu-ray, tuner FM i cyfrowy wzmacniacz dający 65W na kanał. Za pośrednictwem stacji dokującej The Bridge IIIP (dostępnej osobno) można do specjalnego gniazda podłączyć iPoda czy iPhone'a. Gniazdo USB na panelu przednim pozwala na podłączanie dysków USB. Poprzez port Ethernet można skorzystać z funkcji BD-Live. Na wyposażeniu jest wyjście HDMI, wyjście słuchawkowe, dwa analogowe wejścia audio i trzy cyfrowe wejścia audio.Głośniki satelitarne i subwoofer aktywny pochodzą z systemu Harman Kardon HKTS60. Głośniki w statelitach mają rozmiary 19mm i 75mm. Subwoofer o mocy 200W ma 200mm głośnik w obudowie zamkniętej.

Drugi system to BDS400 (cena 4.899 zł). Składa się on z jednostki centralnej i zestawu głośników 2.1 (2 satelity i aktywny subwoofer). Możliwości techniczne i funkcjonalne jednostki centralnej są takie same jak w BDS800.

Najpóźniej w sklepach pojawi się BDS600 (cena 4.899 zł). Składa się on z jednostki centralnej, soundbara i aktywnego subwoofera. Możliwości techniczne i funkcjonalne jednostki centralnej są takie same jak w BDS800. Soundbar zawiera osobne głośniki dla kanałów lewego, prawego i centralnego.

[zdjęcie zestawu AV Harman Kardon BDS 400]
[zdjęcie zestawu AV Harman Kardon BDS 400 - tylna ścianka]
[zdjęcie zestawu AV Harman Kardon BDS 600]
[zdjęcie zestawu AV Harman Kardon BDS 800]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl