Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ADVANCE ACOUSTIC - podłogowe kolumny Kubik K5 (2.11.2010)

Firma Advance Acoustic poszerzyła swą ofertę kolumn głośnikowych. Do zestawów serii Elysee dodano bardziej przystępne cenowo kolumny Kubik. Jak wskazuje sama nazwa zrezygnowano z owalnych kształtów na rzecz bardziej tradycyjnych, prostokątnych. Pierwszy model jaki wchodzi do sprzedaży to Kubik K5 - trójdrożna kolumna podłogowa o wysokości nieco ponad metr i wąskiej ale stosunkowo głębokiej (28 cm) obudowie.

Głośnik basowy o średnicy 17cm umieszczonego na bocznej ścianie kolumny, tuż nad podłogą, co umożliwiło zachowanie smukłej obudowy. Dwa otwory bass-reflex znajdują się na froncie kolumny. Pozwala to skrócić minimalny, zalecany przez producenta odstęp od tylnej ściany do 30 cm.

Przy projektowaniu i produkcji serii Kubik Advance Acoustic zrezygnował z usług zewnętrznych producentów. Wszystkie elementy kolumn (obudowa, głośniki, zwrotnice) zostały wyprodukowane specjalnie z myślą o konkretnych modelach. K5 zapewniają równą charakterystykę odtwarzania w szerokim zakresie częstotliwości (45 Hz- 23.000 Hz ). Wysoka skuteczność (90dB) pozwoli na dopasowanie do wielu, nie koniecznie bardzo potężnych wzmacniaczy i końcówek mocy.

Kolumny są sprzedawane w dwóch kolorach wykończenia - czarnym i orzechowym. Cena za parę to 2.690 złotych

[zdjęcie kolumn Advance Acoustic Kubik K5]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl