Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIO SHOW - szczegóły dotyczące 14 edycji (22.10.2010)

W dniach 6 i 7 listopada 2010 w Warszawie odbędzie się czternasta edycja Audio Show. Wystawcy będą prezentować swoje ekspozycje w trzech hotelach. Tak jak w latach poprzednich główna część wystawy będzie gościć w hotelu Jan III Sobieski (Plac Zawiszy 1). Oprócz tego wystawcy będą też demonstrować swe produkty w hotelu Bristol (ul. Krakowskie Przedmieście 42/44) i w hotelu Kyriad Prestige (ul. Towarowa 2, w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Jan III Sobieski). Pomiędzy hotelami kursować będzie raz na godzinę specjalny autobus.

W sobotę 6 listopada impreza będzie otwarta w godzinach 10.00-20.00, a w niedzielę 7 listopada od 10.00 do 18.00. Bilet uprawniający do wejścia na teren wystawy kosztować będzie 25zł, karnet dwudniowy 35zł. W cenę biletu wliczony jest drukowany przewodnik po wystawie. Młodzież do 16-go roku życia ma wstęp wolny.

Niektórzy wystawcy zapowiedzieli już prezentacje systemów audio o wartości kilkuset tysięcy złotych. Jak podaje organizator, przy frekwencji około 10 tysięcy zwiedzających i powierzchni ekspozycji około 3.000 m2 Audio Show jest trzecią co do wielkości tego typu imprezą w Europie. Więcej informacji o wystawie - w tym o rozmieszczeniu wystawców w pomieszczeniach hotelowych - można znaleźć na witrynie organizatora - www.audioshow.com.pl.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl