Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Rotel - nowe komponenty AV (10.03.2000) Pięciokanałowy wzmacniacz mocy, przedwzmacniacz z dekoderami AV i odtwarzacz DVD to nowe komponenty AV w ofercie Rotela.

Pięciokanałowy wzmacniacz RMB1095 (10.990 zł) to dla Rotela nowe urządzenie flagowe w swej kategorii. Jest on zbudowany wokół dwóch toroidalnych transformatorów 1,2kVA, wyposażony w wejścia XLR oraz RCA (Cinch), ma moc 5x200W na 8 omach i 5x330W na 4 omach.

RVD985 (4.550 zł) to odtwarzacz DVD z czytnikiem AC-3 i DTS, jednobitowym przetwornikiem CA 24bity/96kHz, optycznym wyjściem cyfrowym audio, funkcjami 'zoom' oraz 'strobe'. Użytkownik ma do wyboru trzy formaty sygnału wyjściowego: komponent video, S-VHS oraz kompozyt video. RVD985 generuje sygnały PAL i NTSC.

RSP966 (4.720 zł) to przedwzmacniacz z dekoderami AC-3 i DTS. Procesor dźwięku oparty jest na nowym układzie 4926 firmy Crystal - jest on odpowiedzialny za rozkodowanie sygnałów Dolby Surround, Dolby Digital i DTS. Przedwzmacniacz ma też wejście gramofonowe MM i wejście 5.1. Obsługa ułatwiona jest przez wyświetlanie funkcji na ekranie.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl