Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GOLDMUND - wzmacniacze mocy Telos 352 i 353 (13.10.2010)

W przyszłym miesiącu do sprzedaży mają wejść nowe wzmacniacze mocy firmy Goldmund. Są to modele Telos 352 (2-kanałowy) oraz Telos 353 (3-kanałowy). Zostały one zaprojektowane do systemów z firmową technologią Proteus (pełna, cyfrowa korekta charakterystyk poszczególnych głośników), ale mogą oczywiście być użytkowane w połączeniu ze sprzętem innych firm.

Nowe wzmacniacze Telos mogą pracować w systemach razem ze wzmacniaczami Telos 350, Telos 2500, Telos 1000 lub Telos 600 ponieważ mają takie samo opóźnienie grupowe i taką samą czułość. Telos 352 ma takie same wymiary jak Telos 350, zaś Telos 353 jest nieco wyższy aby pomieścić trzecią płytkę wzmacniacza. Wzmacniacze mają wspólny zasilacz dla wszystkich kanałów. Oprócz wejścia analogowego do dyspozycji jest też wejście cyfrowe z układem konwertera Alize 6.

Wzmacniacze mają rozbudowane układy zabezpieczeń chroniące przed zwarciem i innymi zagrożeniami. Na wyposażeniu jest też gniazdo, które pozwoli w przyszłości zainstalować płytkę DSP. Po instalacji płytki DSP będzie można kształtować charakterystyki amplitudowe, fazowe i opóźnienie wzmacniacza. Ustawienia tych charakterystyk będzie można zadać przy pomocy komputera podłączonego do wzmacniacza przez gniazdo USB. Maksymalna moc chwilowa wzmacniaczy Telos to 500W.

Goldmund zapowiedział też, że niebawem pojawią się nowe modele serii Metis, odtwarzacz DVD oraz wzmacniacz mocy.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl