Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - odtwarzacze MP3/wideo serii Walkman S750 (1.10.2010)

W bieżącym miesiącu na rynek mają wejść nowe, przenośne odtwarzacze audio-wideo Sony Walkman S750. Są one wyposażone w 2-calowy ekran LCD TruBlack. Obudowy urządzeń wykonano z aluminium. Model NWZ-S755 będzie miał pamięć o pojemności 16GB, a model NWZ-S754 pamięć 8GB.

Odtwarzacze mają zaimplementowaną funkcję cyfrowej redukcji hałasu, co pozwala zmniejszyć wpływ zakłóceń akustycznych z otoczenia. Dostępna jest też normalizacja dynamiki, korektor, budzik/timer, tuner FM. Użytkownik może skorzystać z funkcji karaoke lub specjalnego trybu pracy do nauki języków (spowolnione odtwarzanie w pętli bez zmiany wysokości dźwięku). Funkcja SensesMe na podstawie analizy zgromadzonych nagrań automatycznie tworzy 10 tematycznych kanałów, co pozwala odtwarzać muzykę o określonym charakterze/nastroju. Nowe Walkmany mogą być zastosowane jako dyktafony. Niestety na liście obsługiwanych formatów nie ma niestety plików FLAC i Ogg.

Walkmany mogą też współprcować ze stacjami dokującymi RDP-NWD300 lub RDP-NWR100. Wyjście wideo pozwala podłączyć odtwarzacze do telewizora (kabel nie jest dostarczany w zestawie) i odtwarzać programy w standardowej rozdzielczości 720x480.

Pełne ładowanie poprzez USB trwa 3 godziny, w ciągu 1,5 godziny można naładować baterię w 80%. Bateria pozwala na odtwarzanie audio do 50 godzin (z wyłączonym ekranem, bez kasowania zakłóceń i bez regulacji barwy). Wideo można odtwarzać do około 10 godzin.

Odtwarzacze są produkowane w 5 kolorach (czarny, biały, niebieski, jasnoróżowy, złoty). W zestawie dołączany jest kabel USB, słuchawki, kabel audio, adapter do samolotu.

Podstawowe dane techniczne:
Obsługiwane pliki audio ... MP3/WMA (także z DRM), AAC-LC, liniowy PCM, AAC (bez DRM)
Obsługiwane pliki wideo ... AVC(H.264/AVC) Baseline Profile/MPEG-4/WMV (także z DRM)
Masa ... 55 g
Wymiary ... 94.0 x 42.5 x 7.2 mm

[zdjęcie odtwarzacza Sony Walkman S750]
[zdjęcie odtwarzacza Sony Walkman S750 - gama kolorów]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl