Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

THIEL - podłogowe, dwudrożne kolumny SCS4T (27.09.2010)

Amerykańska firma Thiel poinformowała o swoich nowych kolumnach. Jest to podłogowy model SCS4T, który ma wejść do sprzedaży za kilka tygodni. Przewidywana cena kolumn na polskim rynku to 13.000 złotch. Kolumny będą miały trzy wersje wykończenia obudowy: Black, Dark Cherry, Cherry.

Podobnie jak podstawkowe kolumny SCS4 oraz jak zestawy do zabudowy, podłogowe SCS4T także wykorzystują koaksjalny system Power Driver. Power Driver to dwudrożny system z głośnikiem wysokotonowym zamocowanym w centrum głośnika niskośredniotonowego. Power Driver wykorzystuje układ z krótką cewką w długiej szczelinie. Głośnik wysokotonowy ma konstrukcję opartą na modelu zastosowanym w kolumnach CS3.7. SCS4T to zestawy zachwujące zgodność fazową i wykorzystujące zwrotnice pierwszego rzędu. W zwrotnicach zastosowano polipropylenowe i polistyrenowe kondensatory.

Obudowa SCS4T jest wykonana z 1-calowego MDF i bardzo sztywna. Przednia ścianka jest częściowo wykonana z aluminium. W zestawie znajdują się też aluminiowe podstawki z kolcami.

Podstawowe dane techniczne:
Efektywność ... 87 dB (2,8W/1m)
Impedancja nominalna ... 4 omy
Zalecna moc wzmacniacza ... 30-200W
Masa ... 22,7 kg
Wymiary ... 102.7 x 21.3 x 29.6 cm

[zdjęcie kolumn Thiel SCS4T]
[zdjęcie kolumn Thiel SCS4T z maskownicami]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl