Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AKG - seria słuchawek sygnowanych przez Quincy Jonesa (21.09.2010)

W listopadzie do sprzedaży mają wejść słuchawki AKG Quincy Jones Signature Line. Jak wskazuje nazwa serii, słuchawki będą sygnowane przez Quincy Jonesa, słynnego amerykańskiego muzyka (kompozytora, aranżera, dyrygenta, instrumentalistę, producenta płytowego i filmowego, założyciela czasopism, przedsiębiorcę). Linia słuchawek AKG Quincy Jones Signature Line zawiera trzy modele: referencyjne hi-endowe słuchawki wokółuszne Q701, przenośne słuchawki nauszne Q460, a także słuchawki douszne Q350.

Q701 (1.999 PLN) wykorzystują opatentowaną, dwuwarstwową membranę Varimotion, mają cewkę nawiniętą płaskim drutem i neodymowe magnesy. Są to słuchawki otwarte. Przewód połączeniowy z wysoko oczyszczonej miedzi jest zakończony wtykiem jack 6,3mm. Pasek przy pałąku jest wykończony naturalną skórą. Słuchawki są produkowane w trzech wersjach kolorystycznych. Masa bez kabla to 235g. Impedancja wynosi 62 omy.

Q460 (519 PLN) to nieduże, nauszne słuchawki zamknięte. Przewód połączeniowy z wysoko oczyszczonej miedzi jest zakończony złoconymi stykami i można go odłączyć od słuchawek. W komplecie załączane są przejściówki na 2,5/6,3mm i zapasowe kable. Q460 można złożyć tak by były płaskie. Masa bez kabla to 120g. Impedancja wynosi 32 omy.

Douszne Q350 (239 PLN) mają w zestawie silikonowe końcówki w trzech rozmiarach, co pozwala dopasować je do uszu słuchacza. W komplecie załączane jest etui do przewożenia słuchawek. Masa bez kabla to 3g. Impedancja wynosi 16 omów.

Wszystkie wymienione modele są produkowane w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i zielonej.

Część dochodu z każdej sprzedanej pary słuchawek z linii Quincy Jones Signature Line zostanie przekazana na Quincy Jones Musiq Consortium, fundację zaangażowaną w organizowanie edukacji muzycznej dla amerykańskich dzieci.

[zdjęcie słuchawek AKG Q350]
[zdjęcie słuchawek AKG Q460]
[zdjęcie słuchawek AKG Q701]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl