Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BURMESTER - w dystrybucji Audio Systemu (21.09.2010)

Audio System jest nowym polskim dystrybutorem produktów marki Burmester. Założona w 1977 roku przez Dietera Burmestera niemiecka firma jest producentem elektroniki i kolumn głośnikowych. Burmester specjalizuje się w sprzęcie wyższego i najwyższego przedziału cenowego. Firma ta wyrobiła sobie własny, elegancki styl wzornictwa. Sprzęt tej marki jest łatwo rozpoznawalny. Charakterystyczne linie w połączeniu z lustrzanym połyskiem chromu na całej powierzchni obudowy od lat tworzą wizerunek tej marki.

Wszystkie urządzenia Burmester produkowane są ręcznie w Berlinie. Części użyte do montażu również pochodzą wyłącznie od niemieckich producentów. Większość modułów elektronicznych Burmester wytwarza we własnym zakresie, korzystając wyłącznie z podzespołów najlepszych światowych producentów, w dodatku dodatkowo je selekcjonując. Każdy egzemplarz po wyprodukowaniu, a przed wysłaniem do klienta, przechodzi drobiazgową kontrolę jakości, której procedura obejmuje aż 300 różnych pomiarów.

Burmester jest największym producentem audio na rodzimym rynku, jednocześnie będąc w pierwszej trójce firm o największych obrotach handlowych, uwzględniając wszystkich światowych producentów na rynku niemieckim.

Burmester zyskał też sławę jako popularyzator i/lub pionier we wprowadznaiu niektórych rozwiązań technicznych. Burmester jest pierwszą firmą, która zastosowała w swoich odtwarzaczach CD napęd paskowy. Firma propagowała też zalety zrównoważonej konstrukcji urządzeń audio. Burmester opracował i opatentował kondycjoner sieciowy, aktywnie tłumiący zakłócenia sieci energetycznej. Inne interesujące rozwiązania to przedwzmacniacz gramofonowy z samokalibracją, a także głośnik AMT, który zastosowano w kolumnach B100.

Oprócz klasycznej oferty rynku domowego audio, produkty Burmester montowane są w samochodach Bugatti i Porsche jako pełne systemy nagłośnieniowe.

Oferta podzielona jest na kilka serii od podstawowej Rondo, poprzez Classic, Top Line, aż do najwyższej Reference. Elementy podstawowej serii Rondo dostępne są w cenach od kilkunastu tysięcy złotych za element, natomiast ceny urządzeń serii Reference przekraczają 100.000 zł za każdy z komponentów. Najdroższe modele to kolumny B100 (215.900 zł za parę), odtwarzacz CD 069 (159.600 zł) i końcowka mocy 900mk.II (155.300 zł).

[zdjęcie odtwarzacza CD serii Top Line, model 089]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl