Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ONKYO - nowy przedwzmacniacz KD i odtwarzacz Blu-ray (6.09.2010)

Onkyo poszerza swoją ofertę o nowe modele wyższej klasy sprzętu do kina domowego. Jeszcze we wrześniu do sprzedaży mają wejść urządzenia z certyfikatem THX . Będzie to pierwszy przedwzmacniacz/procesor AV Onkyo, który ma zarówno certyfikat THX jak i obsługuje 3D, a także nowy odtwarzacz Blu-ray.

PR-SC5508 to flagowy przedwzmacniacz AV Onkyo, z certyfikatem THX-Ultra 2 Plus, przystosowany do pracy w sieci, 9.2-kanałowy. Dysponuje on obsługującymi sygnał 3D gniazdami HDMI-1.4a, ma zaimplementowaną obróbkę sygnału wideo HQV Reon-VX, może przeskalowywać sygnał do 1080p i ma kalibrację ISF Video. Funkcje sieciowe zapewniają połączenia zgodne z DLNA 1.5, pozwalają na pracę z komputerami z systemem Windows 7 oraz na obsługę internetowego radia. Sprzęt jest skonfigurowany do obsługi radia internetowego Pandora, Rhapsody, Mediafly, Slacker, Napster, VTuner oraz Sirius Internet Radio. PR-SC5508 ma 8 wejść HDMI, dwa USB, dwa liniowe wejścia audio XLR, a także dziewięć wyjść XLR.

Onkyo BD-SP808 to odtwarzacz Blu-ray z certyfikatem THX oraz DLNA 1.5. Obsługuje on wideo na żądanie (Video On Demand), ma wbudowany skaler wideo Marvel Qdeo, obsługuje Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio. Szkodliwe wibracje są redukowane dzięki zastosowaniu solidnej obudowy i wyważonego, centralnie zamontowanego transportu. Port Ethernet pozwala korzystać z interaktywnych funkcji w ramach specyfikacji Profile 2.0 BD-Live takich jak obraz w obrazie czy atualizacje oprogramowania wewnętrznego (firmware) ściągane z Internetu. Gniazdo SD pozwala odtwarzać pliki ściagnięte czy też samodzielnie wykonane przez użytkownika własną kamerą czy aparatem. W trybie HDMI Source Direct odtwarzacz może przekazać sygnał wideo w oryginalnej rozdzielczości w celu obróbki przez urządzenia zewnętrzne.

[zdjęcie przedwzmacniacza Onkyo PR-SC5508]
[zdjęcie przedwzmacniacza Onkyo PR-SC5508 - tylna ścianka]
[zdjęcie odtwarzacza Onkyo BD-SP808]
[zdjęcie odtwarzacza Onkyo BD-SP808 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl