Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Regulamin funkcjonowania Giełdy hifi.pl

Ostatnia aktualizacja regulaminu 8 września 2023

Ogólne zasady korzystania z serwisu
 1. Korzystając z Giełdy hifi.pl użytkownik akceptuje warunki niniejszego regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
 2. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.
 3. Zastrzegamy prawo redakcji do przeredagowania, zmiany klasyfikacji ogłoszeń według działów, a także prawo do odmowy zamieszczenia ogłoszenia bez podania przyczyny.
 4. Ogłoszenia są widoczne na Giełdzie przez 90 dób od chwili zamieszczenia. Ogłoszenia zamieszczone przez zarejestrowanych użytkowników są dostępne w archiwum przez 120 dób od chwili zamieszczenia.
 5. Ogłoszeniodawcy otrzymują e-mailem powiadomienia o zakończeniu emisji ogłoszenia.
 6. Dane podawane w korespondencji z redakcją hifi.pl pozostaną do wiadomości redakcji www.hifi.pl i nie będą udostępniane innym podmiotom czy osobom prywatnym, za wyjątkiem przypadków wymienionych w 8 punkcie.
 7. Treść ogłoszeń, które się przeterminowały lub zostały usunięte z Giełdy nie jest udostępniana osobom trzecim, za wyjątkiem przypadków wymienionych w 8 punkcie.
 8. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za treść zamieszczanych przez siebie ogłoszeń. Jeżeli z działań użytkownika wynikną konsekwencje prawne, redakcja hifi.pl może przekazać wszelkie informacje na temat danego użytkownika organom ścigania.
 9. Zamieszczenie ogłoszenia powinno odzwierciedlać rzeczywisty zamiar dokonania transakcji, której ogłoszenie dotyczy.
 10. W tytułach i w treści ogłoszeń nie wolno używać wulgaryzmów czy innych sformułowań sprzecznych z normami kultury osobistej.
 11. W tytułach i w treści ogłoszeń nie wolno zamieszczać treści, które nie są bezpośrednio związane z przedmiotem ogłoszenia. W szczególności nie wolno zamieszczać żadnych opinii czy informacji dotyczących osób trzecich czy ich działalności i nie wolno zamieszczać nazw przedmiotów czy nazw marek niezwiązanych z przedmiotem ogłoszenia.
 12. Zabronione jest umieszczanie w tytułach ogłoszeń znaków, które nie służą przekazowi żadnej treści. W szczególności nie wolno zamieszczać znaków, które służą wyłącznie wyróżnieniu ogłoszenia.
 13. Zabronione jest zamieszczanie anonsów o dezaktualizacji wcześniej zamieszczonych ogłoszeń, a także ogłoszeń z korektami do wcześniejszych ogłoszeń.
 14. Ogłoszenia, w których oferowane są artykuły do sprzedaży lub na zamianę mogą dotyczyć tylko pojedynczego artykułu lub zestawu artykułów przeznaczonych do sprzedaży razem lub stanowiących komplet ze swojej natury. Zabronione jest oferowanie wielu artykułów w pojedynczym ogłoszeniu typu sprzedam/zamienię.
 15. Zabronione jest równoczesne zamieszczanie wielu ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu. Na Giełdzie może znajdować się tylko jedno ogłoszenie dotyczące jednego przedmiotu.
 16. Zabronione jest zamieszczanie kolejnych ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu dopóki nie dobiegnie końca (90 dób) emisja pierwszego ogłoszenia dotyczącego tego przedmiotu.
 17. Ogłoszenia, w których oferowane są artykuły do sprzedaży lub na zamianę mogą dotyczyć tylko przedmiotów, które w chwili publikacji ogłoszenia znajdują się w posiadaniu ogłoszeniodawcy. Zabronione jest oferowanie artykułów sprowadzanych czy produkowanych na zamówienie.
 18. Niezarejestrowani użytkownicy zamieszczający ogłoszenia nie mają możliwości samodzielnej korekty ogłoszeń.
 19. Bez rejestracji można zamieszczać ogłoszenia tylko jako osoba prywatna. Aby zamieszczać ogłoszenia jako firma należy się zarejestrować.

Korzystanie z serwisu przez zarejestrowanych użytkowników Giełdy hifi.pl.
 1. Rejestrować mogą się tylko użytkownicy mający miejsce zamieszkania (w przypadku firm miejsce prowadzenia działalności) na terenie Polski.
 2. Pojedynczy użytkownik może być zarejestrowany tylko jeden raz. Zabronione jest tworzenie wielu kont przez jednego użytkownika. Jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą stworzyć dwa konta - jedno na potrzeby działalności firmowej i drugie jako osoba prywatna.
 3. Rejestrując się jako firma, użytkownik ma obowiązek wypełnić rubrykę z nazwą miejscowości.
 4. Rejestrując się jako firma, użytkownik ma obowiązek określić nazwę swojego konta, a nazwa ta musi być tożsama z oficjalną nazwą firmy, stosowaną przez użytkownika marką lub nazwą handlową, czy też nazwą sklepu użytkownika.
 5. Użytkownik ma prawo do likwidacji konta i usunięcia swoich danych z bazy użytkowników Giełdy hifi.pl. W tym celu należy wysłać wiadomość o swojej rezygnacji. Wiadomość musi być wysłana przy pomocy formularza kontaktowego dla użytkowników zarejestrowanych (dostępnego po zalogowaniu).
 6. Rejestracja jest darmowa.
 7. Dane podawane w trakcie rejestracji będą wykorzystywane przez redakcję hifi.pl wyłącznie do korespondencji i do realizacji funkcji związanych z funkcjonowaniem witryny hifi.pl.
 8. Dane zapisane na koncie użytkownika muszą ściśle odpowiadać tytułowi rubryki, do której są wpisywane (na przykład w rubryce telefon może być podany tylko numer telefonu, w rubryce miejscowość tylko miejscowość, itd.).
 9. W przypadku złamania regulaminu redakcja hifi.pl może zlikwidować konto użytkownika. Ocena przestrzegania regulaminu leży w wyłącznej kompetencji redakcji hifi.pl.
 10. Redakcja hifi.pl ma prawo do kasowania ogłoszeń niezgodnych z regulaminem, a także do korekty lub przenoszenia ogłoszeń do innych działów bez powiadamiania autorów ogłoszeń.
 11. Redakcja hifi.pl może jednostronnie zlikwidować konto użytkownika w przypadku wprowadzenia istotnych zmian sposobu funkcjonowania usług oferowanych na witrynie hifi.pl, a także w przypadku kiedy użytkownik nie będzie korzystał ze swojego konta przez okres powyżej roku.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl