Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Producenci audio - Polska

NazwaInternetAdresTelefonAsortyment produkcji
4Sound www.4sound.pl - (502) 972 333 ustroje akustyczne
Absolutor www.absolutor.pl Warszawa 22 894 63 55, 608 200 566 wzmacniacze
Abyssound www.abyssound.com.pl Kraków, ul. Lipowa 3 695 290 600 wzmacniacze
Acuhorn www.acuhorn.pl Gdańsk 80-125, Kartuska 245 (601) 622 528 kolumny
Akkus www.akkus.com.pl ul. Rzeźnicka 12H, 84-200 Wejherowo (58) 677 91 92, (501) 17 37 93 kolumny
Amparo www.amparoaudio.com Kościuszki 59, 43-190 Mikołów (502) 218 519 kable, kolumny, odtwarzacze CD, wzmacniacze
Amplifikator www.amplifikator.pl - (58) 553 80 94 kolumny, wzmacniacze
Amplifon www.amplifonaudio.com
(nieaktywna)
28- 200 Staszów, ul. 11Listopada 13 (15) 864 52 22 wzmacniacze
Ancient Audio www.ancient.com.pl 31-471 Kraków, ul.Malawskiego 50 (12) 417 23 66, (602) 434 841 kolumny, odtwarzacze CD, wzmacniacze
Arini Audio www.ariniaudio.pl - (887) 091 940 kable
Artech www.artech.eu.pl 78-100 Kołobrzeg, ul. Basztowa 44 (607) 630 840, fax. (94) 532 68 29 kable
Audio Academy www.audioacademy.com.pl 90-752 Łódź, Żeligowskiego 3/5 (42) 67 67 482, (501) 040 064 kolumny
Audiomatus www.audiomatus.com ul. Grunwaldzka 13, 72-010 Police (91) 312 14 22, (510) 09 15 60 wzmacniacze
Audiomica Lab www.audiomica.com 38-300 Gorlice, ul. Tadeusza Kościuszki 30 18 541 75 77 kable
Audionova www.audio-nova.net 00-187 Warszawa, ul.Nalewki 5/125 (500) 464 555 kable
Audiophilar www.audiophilar.com - 600 908 444 stoliki, podstawki
Avatar Audio (dawniej Graj-End) www.avatar-audio.com 16-010 Wasilków, Osowicze 64a (85) 743 80 66, 509 928 990 kolumny, kable
Avcon www.avcon.com.pl Wierzbowa 2, 05-870 Błonie (22) 734-00-56, (606) 917-718 kolumny
Baltlab www.baltlab.pl ul.Wajdeloty 10/1, 80-437 Gdańsk (58) 341 23 20, (601) 986 508 wzmacniacze
BMN www.bmn.com.pl 85-792 Bydgoszcz, ul. Mieszka I-go 7 tel. 691 91 99 91 kolumny
Bodnar Audio www.bodnaraudio.com/pl/ ul. Obroki 130, 40-866 Katowice 32 359 4310 kolumny, wzmacniacze, przedwzmacniacze
Closer Acoustics closeracoustics.com ul. 11 Listopada 76a, 41-218 Sosnowiec 602 717 444 kolumny
Cube Audio www.cubeaudio.eu os. Powstań Narodowych 43/8, 61-216 Poznań 507 576 410 głośniki szerokopasmowe, kolumny głośnikowe
DC-Components www.dc-components.eu Kłodzko 57-300, ul. Spółdzielcza 52/20 (793) 009 041 obudowy do sprzętu audio i DIY
Delta Studio www.wzmacniacze.pl 53-123 Wrocław, al. Jaworowa 6a (602) 72 38 31, fax: (71) 337 15 42 wzmacniacze lampowe
Divine Acoustics www.divineacoustics.com 46-040 Ozimek, ul.Sikorskiego 29 (784) 187 814, (77) 465 32 59 kolumny, podstawki i szafki pod sprzęt
Dubiel Acoustics www.dubieltubeamps.pl Skorpion, 45-824 Opole, ul. Cicha 6 (77) 474 64 06 wzmacniacze, kable, kolumny
Edtyton www.edyton.republika.pl Świdnik 21-040, ul.Skarżyńskiego 12/36 (81) 751 57 82 głośniki, kolumny
ElinsAudio www.elinsaudio.com Sosnowiec, ul.Piłsudskiego 38 tel.: 600 402 980, fax: 32 299 79 04 wzmacniacze
Encore Seven encore7.com Goleszowska 31/28, 43-300 Bielsko-Biała 886 586 554 wzmacniacze lampowe
ESA www.esa.com.pl 04-823 Warszawa, ul. Jontka 5 (22) 615 50 01, (601) 69 21 48 kolumny
Extreo www.extreo.pl 34-326 Pietrzykowice, ul. Jaworowa 10 - kolumny, wzmacniacze
Fonica www.fonicamusic.com Łódź 42 203 11 90 gramofony
franc audio accessories f-franc.com Elbląg, f-franc@wp.pl (603) 521 818 akcesoria antywibracyjne, podstawki
GigaWatt www.gigawatt.pl 95-100 Zgierz, ul. M. Skłodowskiej-Curie 1 (42) 7150 153, (504) 183 445 osprzęt sieciowy, kable
Harpia Acoustics www.harpia.pl 30-702 Kraków, ul. T. Romanowicza 2 (12) 350 43 85, (503) 080 777 kolumny
Helion www.helion.hg.pl Warszawa, ul. Poznańska 21 (603) 443 713 kable, kondycjonery
iharp Audio www.iharpaudio.com
(nieaktywna)
55-200 Oława, ul. Bolesława Chrobrego 44/7 (608) 307 929 kolumny, wzmacniacze
KBL Sound www.kblsound.com 00-321 Warszawa, ul. Bednarska 26 696 551 492 kable, akcesoria
Linear Audio Research www.lar.pl 53-025 Wrocław, ul. Skarbowców 94/1 (601) 89 29 48, fax (71) 381 95 30 wzmacniacze
Melodika www.melodika.pl RAFKO, ul. Handlowa 7, 15-399 Białystok tel. 85 7479751, 85 7479757, fax. 85 8749542 kable, kolumny
Miflex (Zakłady Podzespołów Radiowych Miflex S.A.) www.miflex.com.pl ul. Grunwaldzka 3, 99-300 Kutno tel. (+48) 24 355 11 81 kondensatory audio
Music Art Design www.musicartdesign.eu Spółdzielców 31/27, 43-300 Bielsko-Biała (697) 177 197 kolumny
Nuda Veritas www.nudaveritas.pl ul. Strażacka 1, 55-010 Św. Katarzyna (71) 344 45 67, (71) 311 62 07, (502) 091 019 kable, kolumny, wzmacniacze
Ostoja www.ostoja.com.pl Edwarda 3a, 05-803 Pruszków (22) 728 52 59 podstawki i szafki na sprzęt
PhonoGraph www.phonograph.pl ul.Górna Wilda 103, 61-567 Poznań 504 605 620 wzmacniacze
Polink www.polink.com.pl Świebodzin 66-200, Wilkowo 62 (68) 38 223 03 cewki indukcyjne
Pre-Audio www.pre-audio.pl Hanuszów 16B, 48-300 Nysa 726 199 282 gramofony, wzmacniacze
Pro Tonsil www.protonsil.pl Września 62-300, ul. Daszyńskiego 2/3 (61) 640 24 04 głośniki, kolumny
Professional Audio Systems www.professionalaudio.pl Chrobrego 10, 87-820 Kowal (502) 091 019 kolumny
Pylon Audio www.pylonaudio.pl 63-200 Jarocin, ul. Wrocławska 77 514 874 591 kolumny
Qba www.qba.com.pl Czarny Dwór 2A, 80-365 Gdańsk (58) 558 47 65 kolumny, wzmacniacze
RCM www.rcm.com.pl ul. Matejki 4, Katowice (32) 253 71 88 wzmacniacze
RLS www.rls.com.pl ul. Kamińskiego 2/9, 03-130 Warszawa (22) 676 75 94, (604) 160 604 kolumny
Rogoz Audio www.rogoz-audio.com - (504) 080 690 podstawki i szafki na sprzęt
Semper Acoustic www.semper1.home.pl 95-041 Gałkówek, ul. Brzezińska 17 (693) 087 079 ustroje akustyczne
Sonus Oliva www.sonusoliva.pl 80-332 Gdańsk, ul. Piastowska 26 m 3 (58) 718 47 38, (606) 839 087 kable, wzmacniacze lampowe
Sound Art www.soundart.pl 04-392 Warszawa, ul. Chrzanowskiego 14 22 670 75 50 wzmacniacze, odtwarzacze CD
Sound Project soundproject.com.pl 05-500 Piaseczno Al. Róż 17/30 (601) 824 210 kolumny, wzmacniacze, kable
Sounddeco www.sounddeco.pl 62-230 Witkowo, ul. Kosynierów 21 61 477 88 01 kolumny
Struss Amplifiers www.struss.com.pl ul. Srebrna 6/18, 05-800 Pruszków (22) 728 90 12, (601) 272 429 wzmacniacze
STX www.stx.pl ul. Wiązowska 40, 05-420 Józefów (603) 195 396 kolumny
Studio 16 Hertz www.studio16hz.eu Starokościelna 2/3, 43-100 Tychy 506 472 044 kolumny
Sundial www.sundial.inf.pl - (603) 345 307 kolumny
Tonsil www.tonsilproducent.pl ul. Czerniejewska 11, 62-300 Września (61) 436 05 70 kolumny, głośniki
Velum www.velum-cable.com - (601) 443 401, (71) 342 80 15 kable
Verictum www.verictum.pl Verictum (marka firmy LCM), ul. Roździeńskiego 11 lok. 229, 41-306 Dąbrowa Górnicza tel. 730 170 170, 575 439 149 bezpieczniki, filtry, kondycjonery, kable, listwy sieciowe, wtyki, gniazda
Wigg Art www.wiggart.pl ul. Szubińska 24/48, 85-312 Bydgoszcz tel. 664 415 216 kolumny
NazwaInternetAdresTelefonAsortyment produkcji
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl