Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BMG / SONY MUSIC - fuzja fonograficznych gigantów (10.08.2004)

BMG oraz Sony Music, czyli dwie z grona pięciu największych firm fonograficznych, połączyły się w nową firmę o nazwie Sony BMG. Fuzja ta była planowana od wielu miesięcy i pod koniec lipca pozwolenia dla tej transakcji wydały zarówno władze amerykańskie (29 lipca) jak i europejskie (20 lipca). Nowo powstała firma jest teraz drugim pod względem wielkości koncernem fonograficznym na świecie, po Universal Music Group. Sony BMG ma siedzibę w Nowym Jorku, a partnerzy mają po 50% udziałów. Fuzja objęła większość działalności połączonych firm, ale z kilkoma wyjątkami. Połączenie nie objęło zakładów produkujących płyty, części dystrybucyjnych, działalności wydawniczej oraz japońskiej części Sony Music. Oczekuje się, że po fuzji nastąpią znaczne redukcje zatrudnienia w celu obniżenia kosztów działalności.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl