Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - przedwzmacniacz BP-173 (7.08.2017)

Począwszy od września do sprzedaży wejdzie nowy przedwzmacniacz Bryston BP-173. Amerykańska cena wersji podstawowej została ustalona na 3.995 dolarów. Dostępne będą dwa moduły dodatkowe, jeden z przetwornikiem CA i wejściami cyfrowymi, drugi z wejściem gramofonowym MM. Każdy z wymienionych modułów ma kosztować 750 dolarów, a użytkownik będzie mógł dokupić jeden z nich lub obydwa. Pilot BR-2 kosztuje 375 dolarów.

BP-173 należy do serii Cubed Series. Wykorzystano opatentowany, super liniowy, niskoszumny bufor wejściowy opracowany przez Brystona i doktora Ioana Alexandru Salomie. W BP-173 poprawiono zarówno filtrowanie częstotliwości radiowych jak i częstotliwości audio, aby zakłócenia z sieci zasilającej nie pogarszały jakości sygnału.

Przedwzmacniacz ma dwie pary wyjść symetrycznych XLR oraz dwie pary niesymetrycznych wyjść RCA. Jedno z wyjść RCA jest stałopoziomowe a drugie z regulacją głośności. Natomiast w przypadku wyjść XLR jedno może być wewnętrzne przestawione na wybrany tryb pracy (stałopoziomowe lub z regulacją głośności). Standardowo na wyposażeniu są dwa wejścia XLR i pięć wejść RCA. Można też zainstalować za dopłatą wspomniane wejścia cyfrowe i/lub gramofonowe.

Oprócz sterowania z pilota można skorzystać z gniazda RS232 pozwalającego na współpracę z wieloma systemami sterowania. Urządzenie będzie dostępne w kolorach czarnym lub srebrnym, z płytami czołowymi szerokości 17 cali lub 19 cali.

[zdjęcie przedwzmacniacza BP-173]
[zdjęcie przedwzmacniacza BP-173 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl