Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFI MAN - magnetostatyczne słuchawki HE-400S (20.10.2015)

Do sprzedaży w Polsce wchodzą magnetostatyczne (planarne) słuchawki HE-400S marki HiFiMAN. Ich cena wynosi 1.699 złotych.

Oryginalne słuchawki HE-400 to najpopularniejsza seria produktowa HiFiMANa. Z tego powodu nowa linia produktowa HE-400 została rozszerzona do dwóch modeli. Szczytowy model HE-400i był zaprezentowany w ubiegłym roku. HE-400S to wejściowy, bardziej przystępny cenowo model serii 400. Do wyczerpania zapasów w sprzedaży pozostaje model HE-400.

Producent zaprojektował HE-400S z myślą o dopasowaniu do współczesnych potrzeb, a zwłaszcza do wymogów użytku mobilnego. Nowe słuchawki wyróżniają się wśród modeli planarnych swą stosunkowo wysoką skutecznością (blisko 100dB) i niską masą (350g). Impedancja wynosi 22Ω. Giętki pałąk jest wykonany z aluminium i połączony z miękkim, skórzanym pasem. Wraz ze specjalnie zaprojektowanymi, pokrytymi welurem poduszkami nausznymi ma to zapewnić wysoki komfort, pozwalający na długie godziny odsłuchu.

Złącza słuchawkowe zostały przystosowane do użytku z różnymi rodzajami kabli i wzmacniaczy. W zestawie znajduje się dedykowany kabel z końcówką 3.5mm oraz przejściówką na 6.3mm. Przewodnik to powlekana srebrem miedź monokrysztaliczna. Po zakupie dodatkowego przewodu-przejścówki na 4-stykowy wtyk XLR HE-400S pozwalają na odsłuch za pomocą symetrycznego wzmacniacza. Przewód zaprojektowao z myślą o zastosowaniach przenośnych zapewniając elastyczność, wytrzymałość i odporność na splątanie. Staranne ekranowanie oraz gruby oplot eliminują efekt mikrofonowania. Wtyki 2.5mm TRS pozwalają na łatwe podłączanie i odłączanie kabla.

[zdjęcie słuchawek HiFiMAN HE-400S]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl