Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - zamknięte, audiofilskie słuchawki HD 630VB (19.05.2015)

Na przełomie lipca i sierpnia 2015 do sprzedaży wejdą słuchawki Sennheiser HD630VB. Będą one objęte dwuletnią gwarancją Sennheiser, a cena została ustalona na 2.189 zł.

HD 630VB mają nietypowe jak dla Sennheisera założenia projektowe. Firma ta w swoich audiofilskich modelach preferowała konstrukcję otwartą. Natomiast HD 630VB łączą audiofilskie ambicje brzmieniowe z zamkniętą konstrukcją o wysokiej izolacji od otoczenia. Oprócz tego słuchawki dają możliwość opcjonalnego wzmocnienia basów przy pomocy zainstalowanego pokrętła. Regulacja ta pozwala dopasować się do środowiska odsłuchu, charakteru odtwarzanej muzyki czy po prostu do indywidualnych upodobań użytkownika.

Inżynierowie Sennheisera specjalnie dla dla modelu HD 630VB opracowali przetwornik wysokiej sprawności. Drut cewki został wykonany z czystego aluminium. Całkowite zniekształcenia harmoniczne są mniejszych niż 0,08 procent (dla 1 kHz i poziomie ciśnienia akustycznego wynoszącym 100 dB). Impedancja wynosi 23Ω a pasmo przenoszenia rozciąga się w zakresie 10-42.000Hz.

Słuchawki mają składaną konstrukcję i są produkowane z zastosowaniem lekkich materiałów, aby ułatwić użytkowanie poza domem. Sennheiser użył specjalnego stopu aluminium do wykonania nauszników, pałąka oraz elementów przesuwnych.

Na prawym nauszniku znajduje się moduł kontroli wraz z mikrofonem, który jest połączony z wysokiej jakości przewodem wykonanym z miedzi beztlenowej. Użytkownicy mogą regulować odtwarzaną muzykę, a także wykonywać rozmowy telefoniczne, gdy korzystają ze smartfonów.

Regulowany pałąk nagłowny pozwala na indywidulne dopasowanie do użytkownika. Delikatne poduszki mają zapewniać komfort nawet podczas długich sesji odsłuchowych. Poduszki są wymienne.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser HD 630VB]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl